Nechce de se mnou mazlit, cítím prázdnotu

Anna zeptal se před 2 roky

Dobrý den, mám dotaz ohledně vztahu. S přítelem jsme spolu 5 měsíců. Na začátku bylo vše nádherné, pořád jsme se mazlili a pusinkovali. Šli jsme na to dost pomalu a spát jsme spolu začali až po 2-3 měsících. Považovala jsem to za můj nejlepší vztah. Sexuálně jsme byli dost aktivní a cítila jsem spoustu lásky. Teď je to asi měcíc, co se už tolik nemazlíme a ani spolu tak často nespíme. Neměli jsme mezi sebou nějaký konflikt, skoro vubec se nehadame. V sexu si stále hodně rozumíme, jen ho máme třeba jednou za týden/ za dva. Sex mi tolik nechybí, ale co mi chybí, je mazlení, pusinky a dotyky od partnera. Dřív za mnou chodil sám a objímal mě, chytal mě za ruku apod. Skoro pořád. Choval se ke mně jako k miminku. Ale teď mi dá pusu sám od sebe jednou za den a to je všechno. Když mu řeknu, jestli se nebudeme mazlit, tak odmítá. Chodím za ním několikrát denně, chci mu dát pusu, ale uhýbá, chci ho vzít za ruku, ale on nechce. Dřív jsme se objímali dokud jsme neusnuli.. teď mi řekne jen dobrou noc a otočí se. Říká, že se nechce mazlit, protože ho bolí záda, takže ho toleruji, ale opravdu nechápu proč mě nechce chytat ani za ruku. Když ležíme, ráda bych se mazlila nebo si povídala, on je radši na mobilu. Když mluvím, tak mi občas řekne, že ho to nezajímá. Cítím kvůli tomu strašnou prázdnotu a bolest v srdci, jako bych ho už nezajímala. Několikrát jsem si o tom s nim povídala a říkala jsem jak se cítím. On mi vždycky řekne, že mě moc miluje a že mu na mě záleží.. ale ja to proste necitimNevím co mám dělat, jsem už zoufalá. Opravdu se snažím aby to fungovalo, protože ho miluji jako nikoho jiného v minulosti. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.