partnerka nechce děti

Hynek zeptal se před 4 roky

Dobrý den, přejdu rovnou k věci. Je mi 28 a přítelkyni bude 27 Již 5 let žiji se svou přítelkyní a celou dobu jsme žili v domnění, že si jednou dítě pořídíme, nicméně jsme pár dní zpátky dozvěděl, že ona děti vlastně vůbec nechce a já teď vážně nevím co dál. Nejsem schopný se smířit ani s jednou možnosti, buď se rozejít, nebo se smířit s tím, že budu bez potomka. Poprvé v životě je to vážně věc, kterou nedokážu překousnout a trápí mě úzkosti, jsem bez nálady a vážně si nevím rady a tak bych se touto cestou chtěl zeptat o radu, jak k této situaci přistupovat. Vím, že je to určitě objektivní a každému by vyhovovala jiná odpověděla, ale vážně potřebuju pomoc od odborníka.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 roky

Milý Hynku, 
vcelku chápu, že tuto situaci prožíváte jako stresovou. Rozvíjet láskyplný vztah je přirozené  je přirozené z toho vztahu přivést na svět potomka. Rozmnožovací pud se nazývá pudem právě proto, že je přirozený. Přítelkyně od vás tedy žádá obět, měla by to vědět…. Je třeba o tom mluvit …. a je možné, že pro vás je to natolik důležité, že vztah k ní vyhasne… 
Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.