Nechuť do života

Likyn zeptal se před 2 roky

Zdravím,
mám velký problém který bych chtěl řešit, mám obrovskou nechuť do života. Opravdu za můj celkem krátký život jsem zažil tolik situací a tolik životních problémů, že to nadále nedávám. Jsem si vědomí že si za většinu můžu sám, ale i přes to mě ubíjí ta smůla, ta moje hloupost. 
V mládí jsem hodně pil, opilí potom dělal problémy, průsery za které jsem nakonec skončil za mřížemi, vždycky jsem se měl vyhýbat alkoholu ale nikdy jsem to nedokázal, nikdy, vždycky když mám problém tak do toho spadnu, pomůžu si tou lahví. Mám celoživotní problém s rodiči, kteří mě nepodporují, ale spíše kritizují a trošku šikanují už od útlého věku, ale pořád jsem vždy normálně fungoval, poslední roky jsem pil příliš alkoholu, život mě nebavil, spíše jsem přemýšlel a přežíval, ale poté jsem poznal dívku do které jsem se zamiloval. Začal jsem si dávat život dohromady, začal platit dluhy, začal znovu sportovat a všechno zhruba rok bylo fakt dobrý, ale nyní mi přítelkyně z ničeho nic dala košem, naprosto bez důvodně a nechce se mnou mluvit. Ta slečna mi zachránila spackaný život, já dál bez ní nemůžu. Mám neodolatelnou chuť, uchopil zbraň a střelit se mezi oči. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milý Liky, 
snad je už lépe … to mne mrzí, že láska slečny byla tak pomíjivá … a ted přijdou ty řeči: holt člověk nejprve musí milovat sám sebe láskou otcovskou i mateřskou, být vyrovnaný ze své podstaty… vím, že je to někdy moc těžké, ale jinak to nejde… než znovu se zvednout, sednout před zrcadlo a tomu klukovi říci: stojíš mi za to, mám tě rád, podpořím tě…. pečuj o sebe … dělej, co potřebuješ … nedám tě Demonu Alkoholu …
Vydejte se na cestu sebepoznání – třeba metodu R.U.Š. … třeba jiné … E.F.T. … Třeba meditace …. třeba se stavte na konzultaci…
Přeji vše dobré.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.