nechut-k-sexu

Anette zeptal se před 4 roky

Dobrý den, pro většinu je toto téma tabu, ale já bych ráda věděla, co s tím. Je mi 19 let a před 2 lety jsem měla přítele, který se jednoho dne opil a zhulil a bohužel jsem to odnesla já. Vzal si mě nasilim a já nemohla nic dělat. Bohužel totp dělal i můj biologický otec máme a mě mlátil a podobně. Byl to boj, ale o tom teď příliš mluvit nechci. Spíš vím, že to souvisí s mým současným vztahem. Můj současný partner s kterým jsem rok, nehuli ani téměř nepije (jen sklenka vína) Bohužel i přes to, že ho velmi miluji mám velký problém se sexem. On ho má, jak to tak u chlapů bývá, velmi rád. Já upřímně taky a s ním je vše v pořádku, ale zkrátka pořád ve mně je jistý block, buď mu řeknu, že nechci a vlastně chci (zda to dává smysl) nebo mě to začne při sexu bolet. Zkrátka jsem se chtěla zeptat, zda jsou nějaké rady tohoto typu, co vlastně s tim. Naštěstí je můj partner velmi tolerantní a snazi se mi pomoct, ale bohužel občas ho to štve snad víc než mě samotnou.   Děkuji moc předem Anett

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.