Nedůvěra

G. zeptal se před 7 měsíců

Dobrý den, řeším situaci, kdy jsem se dozvěděla, že mi partner skoro rok lhal, že si dělá kurz. Přiznal se mi, že žádný kurz nedělal. Viděl jak mi na tom záleží, tak dle jeho slov nechtěl, abych byla zklamaná a chtěl se do toho jednou dokopat. To ale nic nemění na tom, že mi celou dobu lhal… Nevím, co dělat dál, jestli zůstat ve vztahu, který je poznamenán lhaním a nebo jednoduše odejít. Přítele stále miluju a záleží mi na něm, ale jsem hrozně zklamaná, protože jsem něco takového od tak blízkého nečekala..
Budu ráda za jakýkoliv nezaujatý pohled třetí osoby, děkuji. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 měsíců

Milá G.,
neznám váš vztah, jeho hloubku … jestli je to první a jediná lež – tak odpustit a vyslovit přání, abyste si došli na to téma popovídat do poradny, bylo by fajn, kdyby rozebral své pocity, které ho k tomu vedli a jak to má vlastně ve vztahu se sebou. Také to, jestli ho můžete přijmout, i když nemá kurz a žije život jinak, než byste si představovala…  Dát mu důvěru, že žije to nejlepší, co uzná…. 
Přeji vše dobré. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.