Nejistota ve vztahu

Kristýna zeptal se před 3 roky

Dobrý den, mám menší problém ve vztahu. S přítelem jsme spolu rok a musím říct, že to je nejlepší vztah co jsem měla. Ale poslední dobou se cítím, že pro přítele nejsem důležitá a nevidí semnou budoucnost. Zkoušela jsem to s ním řešit, ale dopadlo to hádkou, podle které jsem vyšla jako nejhorší člověk, který mu chce strčit kudlu do zad. Vlastně šlo jen o to, že jsem začala trochu žárlit, je mi líto, že semnou nechce dát žádnou fotku online i když s bývalou mu to problém nedělalo, že spousta jeho známých a přátel ani neví, že s někým chodí. Že se mi nedokáže omluvit, když mě něco urazí. Že pro mě nedokáže udělat maličkost, jako říct, že mi to sluší, nebo že mě má rád/miluje. Někdy prostě moje zprávy ignoruje s tím, že se nic neděje přeci. Chtěla jsem si s ním jenom promluvit, ale neřekl mi že by to tak nebylo místo toho se semnou hádá, a teď mě ignoruje a dělá naštvaného. Nechal mě brečet a jen se mi vysmal a řekl že to je moje vina, udělal ze mě nejhorší a ze sebe chudáka. Řekla jsem mu, že se nechci hádat a že ho miluji a on jen odsrkl a řekl super. Co mám dělat? On mi nejspíš neřekne že to tak není, a že jsem jen paranoidní. Bojím se, že mi teď bude dělat spíš naschvály. Myslíte, že to mám řešit s ním dál, nebo nechat tak? 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milá Kristý,
bohužel to vnímáte signály, které skutečně dávaji najevo, že vy ho máte raději víc než on Vás. Chápu, že je to pro vás velmi bolestivé, protože toužíte po hezkém  vztahu od muže…. Ve vztahu musí být rovnováha…. doporučuji tedy – stáhnete se a uvidíte, jaká aktivita od něj přijde.Přeji vše dobré,

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.