Nejistota ve vztahu

Lenka Burešová zeptal se před 3 roky

Dobrý den, už nevím jak dál. S přítelem jsme spolu skoro 8 let. Máme dcerku. Začlo to tím že jsem mu byla v 2 roce našeho vztahu nevěrná. Ale spusobylo to to že mi řekl že se radši vzdá rodiny než práce. A chybelo mi od něho láska,nedával mi ji moc najevo. Nebyla to úmyslná nevěra. Vše se vyresilo a bylo vše v pohodě. V roce 2017 jsme se prestehivali. Vše klapalo.  A před 2 lety mi nečekaně vyznal lásku. Poprvé v našem vztahu. Jenže druhý den odjel k rodičům. A já se šla večer bavit. Potkala jsem a kamarádkou jednoho kamaráda. Tak jsem šla k němu si dát ještě pivo. Nečekala jsem že to bude takový hajzl. Znásilnil mě. Vše jsem hned oznámila příteli. Ale dává vše za vinu me. Že jsem k němu neměla vůbec chodit a bere to jako nevěru. Dal mi ještě šanci že to akusime. A teď posledních pár měsíců, je to špatně. Že už mě nemiluje. Nechce se líbat ani doteky. Dokonce chtěl pauzu že prý by to rád Skusil s jinou. Začal hodně chodit na pivo. Tajné si píše s kamarádkou. Lze mi.ze prý už mě. Má jen rád. Že se mu vše honí hlavou.ted zatím jsme spolu.ale já musím fungovat podle něho. Prý sebemenší věc naštvanost kvůli něčemu a že už prý odejde. Nevimco mám dělat. Moc ho milují a záleží mi na něm. Moc se bojím

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milá Leni,
vztahy vyžadují péči – jak partnerské tak ten vůči sobě…. Třeba by pro vás mohlo být užitečné jít sama nebo s partnerem https://www.denisapaleckova.cz/kurzy-seminare/ 
Můžete začít návštěvou poradny u mne. Součástí vývoje situace je třeaba přijmout i myšlenku, že se jako partneři milenci rozejdete. Nežebrejte o lásku.
Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.