Nejistota ve vztahu

Aleš zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, potřeboval bych poradit. Před půl rokem se manželka zúčastnila 7 denního kurzu duchovního zdraví a došlo mezi ní a jejím lektorem k nevěře, říkala mě že se sním jenom líbala ale taky zamilovala ale že už je to pryč. Hrozně se mě to dotklo protože jsem miluji i po 18 letech manželství. Dostal jsem deprese, stavy úzkosti protože pro mě bylo vždy důležité abychom byly šťastní. Našel jsem si terapeuta, který mě z toho nejhoršího dostal. Jenže co mě  tíží je to že jsou pořád v kontaktu. Když si o tom povídáme tak mě říká že by chtěla dělat něco podobného, proto jsou v kontaktu, taky už víme že je na ženské. Jenže mě to pořád vadí. Máme dvě krásné děti spoustu společných zájmů, i tu „nevěru“ jsem ji odpustil. Nevím jak se t tomu mám postavit, zakazovat ji nic nechci ale radost do života mě to nepřínáší

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milý Aleši,
Plzák by řekl: Pokud ženě záleží na manželství a má úctu k citům manžela, ukončí jakýkoliv kontakt s dotyčným.
Ostatní jsou kecy v kleci. Duchovního rozvoje všude je …
Jj – dělat duchovní zdraví a dělat bordel v pozemských vztazích – „to miluju.“
Můžete to dát manželce přečíst.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.