Nekomunikace

Jiřina zeptal se před 11 měsíců

Dobry den, už opravdu nevím jak se mám chovat a co dělat v situaci, kdy se mnou otec dcery nehodlá komunikovat. Bydlíme společně a máme dceru 10 let a 2 roky. Úplně mě vytesnil a nebaví se se mnou, pouze s dětmi, nezveda mi telefon, neodepisuje na SMS. Za půl roku jsem mu volala 3x, když mi nezveda tak oznamovací SMS např. ze přijedeme později domu, nebo jedeme tam a tam. Takže žádné bombardování, obtěžování. Nyní když jsem nedostala slovní odpověď, tak jsem mu napsala SMS, zda vezme Elišku po škole na kroužek. Bez odpovědi. Dcera mi, ale ráno před odchodem do školy řekla, že prý ji tam táta vezme,rekl ji to. Takže jak toto řešit? Já to potřebuji vědět, abych ji mohla na kroužku omluvit nebo zařídit pro ni náhradní doprovod. Co mám dělat, mám se zařídit podle toho co mi řekne dcera nebo podle toho, že mi on neodpověděl a já se zařídím podle sebe? 
Dekuji

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 měsíců

Milá Jířinko,
celá situace je patologická …  moc tomu nerozumím – jste rozvedeni? můžete požádat o spolupráci OSPOD… 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.