Nekomunikuje

Andrea Chromá zeptal se před 3 roky

Dobry den. Uz rok a pul se sxhazim s jednim muzem nechodime spolu, ale neni to jen o sexu. Sme si blizky. Sverivali sme se sobe navzajem, byli jsme si oporou. Posledni dobou min psal a jinak. Byl i troxhu odtazity a vic pil. V patek po praci mi jako vzdy napsal ze si jde jako kazdy den odpocinout. Vecer oak kdyz vstane pokazde napise, ale tentokrat se neozval a je uplne off na keho soc. Strankach a to je uz utery. Jeho kamarad mi po te co jsem se ho zepztala jestli je v poradku napsal ze potreboval vypnout a vycistit si hlavu. Udelal to uz jednou ale pouze na jeden den. Takhle dlouha odmlka v kontaktu jeste nebyla.  Nevim co si pocit. Jsem z toho hodne nervozni a v depresy. Nejsem schopna normalne fungivat. Ta nejistota mne nici. Nevim jak si ze sebou poradit. Nevim zda ho sama kontaktovat nebo pockat nez se ozve sam. Prosim pomozte. Dekuji 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 3 roky

Milá Andrejko,
vy jste s tím mužem vytvořila intimní vztah na úrovni těla i srdce. Je přirozené, že byste ráda, aby s vámi ten muž sdílel i život na fyzické úrovni … to, že spolu nechodíte, je patrne definováno z jeho strany, nikoliv z podstaty vaší touhy. On asi věděl, že nějaká jeho část není v tuto chvíli  schopna žít plnohodnotný partnerský vztah. Je vysoce pravděpodobné, že se dostal do potíží své bytosti… patrně si sám se sebou neví rady a momentálně nemá pocit, že jste mu tak blízká, že by to s vámi chtěl sdílet.
Představte si, že s ním máte okruh, avšak z jeho strany do okruhu nejde energie…. nechte tedy to spojení odumřít, vyhasnout. Chápu, že je to pro vás bolestivé, ale je třeba, abyste se naučila umět aktivovat svůj vnitřní okruh sebelásky a lásky ke světu, k životu. Tak, jak on se uzavřel i vy musíte udělat totéž, jinak se vyzkratujete, vyčerpáte…. Je třeba si začít uvědomovat, svou závislost na jeho přítomnosti, je to pro vás výzva aktivovat sama sebe…. když budete chtít, můžete mne kontaktovat a mohu vás naučit základní spojení se sebou, se svým zdrojem lásky …
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.