Nekro

Mirek zeptal se před 1 rokem

Dobry den, mam dotaz ohledne roleplay ve vztahu. Jedna se o hru, kdy zena predstira, ze spi. Hra byla predem domluvena. Oboum se to libilo. Me se libi, ze muzu uplatnit svou dominanci v tom, ze to cele vedu s tim jak to bude probihat. Libi se mi jak cele proziva vnitrne a krouti se a vzdycha jakoby ve spanku. Moje zena ma deprese a uzkozti a pak si vzpomene, ze neco muze byt spatne. Ted ji zas napadlo, ze tohle je znamka nekrofilie. Ja v tom nic takoveho nevidim a nic s tim spojene me nelaka. Podle me tenhle jeji problem plyne z jeji nemoci. Dekuji za odpoved.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milý neznámý,
věřím vašemu vyjádření – že nekro vás neláká a že se vám v tu chvíli líbí dominance. To, co děláte by se mělo líbit oběma – to je to, oč tu běží.
Deprese a uzkosti by si žena mohla nějak někde řešit.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.