nemanzelske deti

Eva zeptal se před 6 měsíců

Chtěla jsem se na Vás obrátit s dotazem a Vašim názorem na věc.
 
S manželem jsem přes 20 let, máme společnou dceru, 20 let a manžel 2 děti z 1.manzelstvi a 2 vnoučata z předešlého vztahu.
 
S jeho dcerou z 1.manzelstvi je vztah dobrý, ale vztah se synem a jeho vnoučatama a jeho snachou nikoli. Manžel po mně chce, aby k nám mohli přijet kdykoliv oni budou moct a chtit na návštěvu…a když mu dám terminy, kdy se to hodí mně,  tak to většinou neprojde a chce, abych buď byla přítomna, což nechci nebo odešla z domu na cca 8h, jelikož v 11h přijíždějí a kolem 19h odcházejí po večeři.. nechce se mi v sobotu vyklizet prostor, když nechci nebo se mi to nehodí….dcera je při manželovi. 
 
Takže nevím,  jak z toho ven….aby se sešli mimo domov…se jim moc nechce…
 
Děkuji za radu.
 
 
 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 měsíců

Milá Evo,
manžel nectí váš domov a to je zlé. Nerespektuje vaše Ne, nestojí při vás a to může velmi narušit váš vztah. Umím si představit, že tím celou situaci a váš odpor jen zhoršuje.
Přeji vše dobré.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.