Nemocna vedouci ktera potřebuji léčbu

Iva Pacesova zeptal se před 3 roky

Dobrý den mám dotaz.Bydlela jsem v DPS kde mě dělali naschváli 5 lidi.Vedouci Menclova úmyslně chodila pod okny když jsem je měla otevřený a nebo na chodbě abych to slyšela a schválně říkala že jsem celou noc mlatila,telefonovala,nadávala,schválně prede mnou že to telefonuje starostovi,moji tetě.Sousedka nám tam od 1 dne dělala schvalnosti že nám celý noci mlatila nad hlavou aby jsme nespali když jsem si stěžovala vedoucí její odpovědi oni to dělají ptáci na střeše je uvolněná taška.Zjistila jsem že ta sousedka tu vedoucí vydírá to mě tam řekla i 17 letá holka.Pak ta sousedka co tam šikanuje x let a vydírá Menclovou začala krást poštu a vedoucí ji v tom podporovala a když šla domů vždy udělala kravál aby si všichni mysleli že to kradu já. Oni to totiž hazeli na mě. Ze vedoucí tam rozešla že mě viděla krást poštu.A další bylo že ta sousedka v noci chodila zvonit na sousedy a budila je.Dala se tam fotopast a byla tam vyfocena ta sousedka a zase vedoucí rozešla že jsem tam vyfocene já.Za Menclove je tam šikana x let.Ja bydlela v přízemí a sousedka která si spolu se mnou a ještě jednou byli stěžovat starostovi na tu sousedku co šikanuje a vydírá vedouci.Byli tam rány že ta sousedka která bydlí ve 3 patře se lekala.Zjistila jsem že to ta sousedka dělá do elektřiny, což mě známí potvrdil že jeho brácha to dělal taky.Kdyz jsme si ns tý rány byli ztezovat vedoucí ignorovala to,otočila se tedy,řekla že lzeme a že tomu nevěří.Ohrozovali na životech celý duchoďak kdyby to tam chytlo a výtah se sekl mohli tam uhoret lidi.Proto jsem odešla do Prahy kde jsem 3 roky a ona mě tady dál otravuje život že navadi lidi aby mě sledovali mám fotky i autama, nezákonně mě odposlouchava telefon.Od odposlechoveho že mě šli 2 hovory ve stejnou hodinu,minutu a vteřinu a mám paušál a platila jsem za druhý hovor policie s tím nic nedělá. Další důkaz jak je blbá teď po 3 letech jsem se tam jela podívat a nikdo o tom nevěděl a ona informovala tý dvě že se tam chystám a že tam jedu nahrávat je a co se tam odehrávalo abych měla důkazy jak to ta vedoucí mohla vědět a informovat je když o tom nikdo nevěděl to je ten odposlech telefonu.Sama vlastně potvrdila že mě odpislouchava mobilu.Chtela jsem se zeptat i když ohrožovala duchoďak když jsem tam byla,tady mě nenechává na pokoji.Da se třeba i zamestnavatelu nějak docilit aby šla k psychitrovi.Protoze normální není a je ve vedoucí funkci a za mě ohrožovala celý duchoďak.Moji mamku tam v zimě na náledí a v mrazu pustila ven jen aby dokázala že se o ní neumím postarat.Takze nebezpečná je. Dál od té jedné jsem slyšela že je tam dám šikanovana a jsem od tamtud 3 roky pryč. Dá se s tím něco dělat aby šla k psychiatrii její zaměstnavatele můžou ji poslat k psychiatrii ?Chci jim vše říct co se tam za mě dělo. Ze šikana od tý vo ji vydírá je tam x let a po mém odchodu trvá dál. Co by jste poradila aby ji někdo donutil jít na psychiatrii.Dekuji Pačesova 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.