Nepíšemi

Jaj zeptal se před 9 měsíců

Dobrý den s přítelem jsme spolu skoro 3 roky a bydlíme každý sám .Když jsme spolu začínali pořad mi psal jak na dobre ráno ,tak co děla nebo jak se má a psali jsme si ,teď já o něm nic nevím vždy když se večer rozloucime tak si napíšeme nebo zavoláme na dobrou noc  ,ale třeba ráno jak se probudí tak se vůbec neozve a přitom je pořad aktivní a zavolá až třeba kolem 4-5 a to se mne zeptá jen jestli se chci dneska vidět to je vše .Když jsme spolu venku,nebývame pořad sami …pořad co jsme spolu tak jsme s jeho klukama,kdysi se mne třeba ptal ze zlato já dneska půjdu za klukama nebo my a ze si to potom vynahradime a ne jednou jsem mu říkala ze mi chybí ty chvíle co jsme spolu sami  a jen jsem byla za blbou ja ,tak ze jsem to hodila za hlavu a nějak jsem se už s tím smířila jen ze poslední dobou to není kluk s kterým jsem začala .Vždy když něco řešíme a ja mám třeba na krajicku a nebo mi začnou tyct slzy tak mi řekne co zas fnukam a místo jak kdysi mne objemul a řekl ze to bude dobrý ,tak se akorát naštve a mne to potom mrzí ještě víc. Řekl mi ze se v tom vztahu neposouvame a nemůžu z něho dostat jak s námi vidí budoucnost ,jen ze mi pak zase řekne jak mne nechce ztratit ,ze mne miluje a já jsem zmatená a nevím co mám udělat více

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 měsíců

Milá J,
je na vás, abyste si řekla, jak vám tento vztah vyhovuje – jestli se v něm cítíte milovaná nebo ne … podle toho, co píšete to působí tak, že vztah vyčerpal potenciál  – na vztah a jeho rozvoj musí být dva – vy ho nemůžete strkat a plánovat sama … Vy už nedělejte nic – muž bud může a koná a nebo nemůže  a nekoná … mějte se hezky.
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.