Nepresne informace uz pri seznamovani

Petra Gruberova zeptal se před 2 měsíce

Dobry den, seznamila jsem se na seznamce s muzem a oba jsme si ubrali vek, on o 7 let, ja o 4. Sesli jsme se ASI po pul rice psani.  On mi to rekl Pak osobne po par dnech, ja ne. A to z duvodu,ze jsem netusila,ze se to vyvine ve vazny vztah a nepripadalo mi to podstatne. Asi jsem to neodhadla, podcenila. Sedime si, spis si rikame,ze jsme se meli potkat driv. Muj dotaz je, jak to ted rici, jakym zpusobem? Chceme spolu zit, budu muset. Mam z toho spatny pocit, ne, ze ho to nejak rani, ale, ze jsem nerekla totez hned… bohuzel to bral vazneji od sameho zacatku. Nevim jak to sdelit.
Dekuji za radu

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.