Jack zeptal se před 1 týdnem

Dobrý den,
 roky mě trápí jeden problém. Jsem už sice dávno letitý, jenomže vizuálně vypadám na 14 – 16 let. Na základní škole jsem s tímto faktem problém neměl, na střední to bylo horší. Uzavřel jsem se do sebe. I svým přičiněním a malým sebevědomím jsem na škole neby vůbec šťastný. Kamarády mám, jenomže ani jednoho z tohoto období. Opíral jsem se vždy na přátele ze základky a z bydliště. I přes spustu chvil, na které asi nikdy v životě nezapomenu, jsem střední dostudoval. Pro některé by to asi byla banalita, já jsem však v tomto ohledu pravděpodobně přecitlivělý. Teď jsem na vysoké. Z prvu jsem se překonával, mluvil a bavil se s lidmi. Jenže mé sebevědomí mě dohnalo a všechno šlo do kopru. Rádoby přítel ne do očí řekl že na mě kašle. Uvědomuji si že si za tuto skutečnost můžu opět sám, jenže snaha byla. Došlo to tak daleko, že sem se nervozitou občas i trasl. Začal jsem se zase vyhýbat svým vrstevnikum. Přišlo mi, že si nemám s nimi co říct. Teď mě čeká další semestr, jenomže já už nemám chuť ani energii se tam ukázat. Vím že do toho spadnu zas. Mám studium odložit? Předem děkuji za odpověď.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.