Nešťastně zamilovaná do kolegy

Karla zeptal se před 1 měsíc

Dobrý den přeji.
Jsem svobodná matka,mám dva synky 4 a 6 let…. S bývalým manželem máme vše dořešené,bydlíme už přes rok odděleně.
Co mě trápí,je můj kolega v práci,je o deset let mladší a už rok jsem do něj nešťastně zamilovaná. On ke mě též něco cítí ale nechce vztah protože se necítí na roli nevlastního otce,což já naprosto chápu. Problém je ten,že na něj myslím ve dne v noci ,narušuje mi to muj osobní život,nejsem vůbec v pohodě. Před pár měsíci jsme to zkusili ,sem tam spolu spát,jenže to ukončil,že mi nechce motat hlavu, teď se občas vydáme třeba na film nebo na skleničku,nikdy mi s nikým nebylo tak dobře,podle mě k sobě patříme ,pořád se smějeme a je mi skvěle ,když jsme spolu…Vubec nevím, co mám dělat. Nejspíš bych měla odejít z práce a zapomenout na něj..Prosím poradíte,co v takových situacích radite? Děkuji moc 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.