neštěstí

did zeptal se před 3 roky

Dobrý den, je mi teprve 20 a mám za sebou strašné věci, jako například – domácí násilí, kdy mlátili chlapi mou mámu i můj otec, který ji mlátil už když byla těhotná a pak o několik let déle spáchal z neznámého důvodu sebevraždu (byl i alkoholik), šikanu ze strany spolužáků i učitele, nemám sourozence, problémy celkově ve vztazích jak kamarádských tak partnerských, tíží mě svědomí z mé minulosti kdy jsem dělala blbosti, jako se opíjela a podobně.. moje matka by se měla už dávno léčit, protože není psychicky v pořádku, a navíc bydlíme s babičkou a krade nám peníze, protože je silná kuřačka a ke nezaměstnaná..,mám problémy se sebeláskou a asi bych mohla pokračovat, ale o to tu nejde.. vždycky jsem byla veselý člověk, co radoval z každé maličkosti ale od té doby, co se mě děly ty různé věci a dostávala jsem facky ze všech stran, jsem jakási jiná.. nemůžu být doma bez toho, aniž bych neměla deprese nebo si něco nevyčítala nebo nepřemýšlela o tom, proč tady na světě vůbec jsme a že by beze mě bylo líp.. co mám dělat? Mám vyhledat pomoc? Bohužel Vás mám moc daleko :( Až se jednou odstěhuji a začnu žít svůj nový život, budu stejná jak můj otec s matkou? Budu pořád tak negativní a depresivní? Prosím nevím si rady..

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.