Netolerance

Josef L. zeptal se před 5 měsíců

Zdravím,
jsem s přítelkyni rok a půl, po téměř celou dobu našeho vztahu se opakuji hadky kvůli jedné jedine věci, a to, že já mám spoustu kamarádů a kamarádek, máme dlouhodobou partu se kterou se jednou z týden, někdy za 2 potkáme a něco podnikame, pivo nebo třeba posezení u někoho z nás. Problém je ten, že když to přítelkyni neřeknu, že naštvaná a samozřejmě mi to vyčítá, což naprosto chapu, poprosil mě, abych ji o takových věcech říkal vše, s tím jsem souhlasil a říkám vše, kde a s kým a kam jdeme, i během toho ji píšu co děláme, jenže tím ze ji to řeknu se nic nevyresilo, potom co ji to řeknu tak je nastvana snad ještě víc než kdybych ji to neřekl. Podle mě je problém v tom ze ona kamarády a kamarádky téměř nema a už vůbec s nimi nic takového nepodnika, takže proste nedokáže pochopit ze je ti zcela normální. 
Nevedel by jste někdo, jak si o tom promluvit, aby to pochopila a změnilo se to ? Diky JL

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 4 měsíce

Milý Josefe,
pročpak jste nezačal brát přítelkyni mezi kamarády? Bohužel to jste asi nezačal dělat, pak jste to tajil a tak vnikla u přítelkyně alergie … je možné, že je o kousek víc netolerantní, ale plynulé prolnutí světu asi tak uplně nebylo, ted to vyrovnat je náročné – doporučuji společnou návštěvu … pravděpodobně bych následně mluvila i zvlášt s přítelkyní.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.