Jana zeptal se před 5 dny

Zdravím, mám problém. Jsem holka.
Takže, kamarádím se s jednou holkou, je nám stejně let, známe se 3 roky. Strašně moc mi na ní záleží, je pro mne jako sestra. Jenže v poslední době se ke mě chová příšerně. Třeba celý tento den jsme strávily hádáním se. Já se totiž nedávno rozešla s mým klukem, načež ten kluk chce jí, já ho mám stále trochu ráda, a ona namísto aby ho poslala někam, tak se s ním baví a má ho ráda. Nutí mě, abych s nimi chodila ven. A když odmítnu, naštve se. Tak jsem s nimi šla, ale hned mě případná radost opustila. On ji balil a ona balila jeho, přímo před mým obličejem. Neustále mi říká, že ne, ale já to viděla na vlastní oči. Když jsem se po tomto naštvala a odešla, protože mi to přišlo jako zrada od ní, začala mi psát naštvané hlasovky, že se chovám jak pětileté děcko, že jsem kráva, a že měl můj ex pravdu.. Já ji mám strašně moc ráda, ale pořád mě slovně uráží, je to u ní na denním režimu. Co mám udělat? Když se snažím ji říct, jestli by mě mohla přestat urážet po i kdyby neviditelné chybičce, naštve se a jede to znovu. I když napíšu třeba přes sms něco úplně nevinného, naštve se. Strašně mě to mrzí, protože ji vážně považuji téměř jako moji sestru, znamená pro mě vše.. Jenže co teď? Jsem z ní trochu psychicky na dně, mám kamarádství s ní ukončit, nebo doufat, že se to zlepší?.. Nebyla bych ze ztráty ještě víc na dně?..

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.