Nevěra

IVA zeptal se před 8 měsíců

Dobrý den, jsem 30 let vdaná. Co s manželem, u kterého jsem v posledních letech zaznamenala různé situace a indicie, že mě podvádí.Klasicky, v ložnici tajně píše SMS, sex u nás není, už 2 roky.Vždy jsem se snažila s ním promluvit, ale pokaždé ze mě udělal blázna. Nedávno, jsme byli spolu na jedné akci, ze které se vytratil s jednou paní. Když jsem ho zavolala telefonem zpět, sice se vrátil, ale vše zapřel. 3 týdny jsem s ním nemluvila, potřebovala jsem čas, abych se uklidnila. Potom úplně v klidu se ho zeptala, proč mi to udělal, opět zapřel.Ale já vím, že to nebylo poprvé,já když se vrátím z práce o půl hodiny později, se urazí. Ohledně sexu mi řekl, že ho několikrát do roka deptám,svými podezřeními, a proto prý nemůže  mít sex. Jenže ty podezření, jsou docela vážné. Vědět pravdu, je mnohdy lepší, než být v nevědomosti, alespon pro mne. Prý když ho budu neustále podezřívat, udělá zle. Připadám si, že mě má v hrsti jako by to mělo podtext, bud budeš trpět milenky, nebo pujdeš z domu. Bydlim u jeho rodičů. Jenže jsem do toho investovala tolik, že se mi nechce odcházet. Jinak si na něho nemůžu stěžovat, mám ho ráda, ale nechci snášet zradu.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.