Dobrý den, je mi 37 mám dva roky přítele a je mi opakovaně nevěrný. Má několik milenek, je mu jedno kdo to je, jak vypadají.. se mnou ale sex moc mít nechce. Jinak je náš vztah super, moc si rozumíme. Ale mám i jiné starosti a tohle mě hrozně trápí a to i přestože už beru antidepresiva. Je nějaký způsob, jak se vyrovnat s tím, že vždy bude mít jiné? Nebo se budu už napořád jen trápit?
Milá Nikol,
se nedivím, že jste psychicky rozsekaná … nejste stavěná na harém… pokud neseberete sebeúctu a neodejdete, budete se trápit.
Chápete, že tento vztah nepodporuje vaše ženství? a že ženství je vaší bytostnou součástí?
Přeji vše dobré.
Potřebujete více pomoci?
Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci, neváhejte mne kontaktovat.
Vlastní dotaz
Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně zdarma.
Online semináře a lekce
Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce.
