nevěra

zoufalý otec zeptal se před 2 měsíce

Dobrý den, moje dcera má téměř rok vážnou známost, bohužel jsem před 14 dny zjistil, že její partner má po celou dobu jejich známosti paralelní vztah, nevím, co mám dělat, nechci dceři ublížit, ale nechci také, aby jí ubližoval někdo jiný.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 měsíce

Milý tatko,
je potřeba, abyste zpracoval své emoce a pocity…  je třeba přestat být zoufalý – je třeba, abyste v sobě měl dost duvěry v dceru, že si se situací dokáže poradit … že ji dopřáváte životní zkušenosti … nikdy nemužeme odžít ani řídit životy druhých – ani za děti ani rodiče …
když vy budete v dostatečném klidu, nejsem proti tomu, abyste se dcery zeptal, jestli chce vědět duležité informace o příteli, které se k  vám dostaly. Předpokládám, že to máte ověřené – pak ji dukazy mužete poskytnout.
Bude ji to bolet, od vás je třeba klid a duvěra v ní, že svuj život, osud je schopna žít v klidu a dustojně, unést i svou bolest ….  situace není tragická, je řešitelná … a je na ní, jak to pořeší…  mužete s ní o situaci mluvit a případně říci svuj názor… 
Držím palce. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.