Nevěra

Karla zeptal se před 3 týdny

Dobrý den, už dva měsíce si píše a schází manžel o 18 let s mladší slečnou. Teď odmaturovala a jde na vejšku daleko od nás. Píše jí, že jí miluje ale prý spolu nespí ona je prý panna. Dokonce řekl, že je ještě najivní s neví pořádně nic o životě. Semnou do teď spal.Já ho pořád Miluju a moc. Máme 3 malé děti, které nás potřebují. Mám čekat a přehlížet tomu než odejde na vejšku? Jak se mám snažit manželovu lásku získat nazpět? Já pořád, věřím že ho poblouznila a vše přejde. Ona bude vést studentský život a manžel se musí semnou postarat o děti.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 5 dny

Milá Karlo,
nepíšete, co na to říká manžel. Ale v tomto případě bych se asi pokusila situaci přejít… pokud potřebujete podporu, docházejte k psychologovi … moc se nesnažte, budte pokud možno normální … milá … 
Držím palce.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.