Nevera

Svetlana zeptal se před 1 rokem

Dobrý den,manžel mě byl asi 4 roky nevernY…. Nechtěl se rozvést tvrdí že chce být se mnou,ale neustále se hádáme. Teď jsem po operaci kolene a on chodí nakupovat….dnes mě vyčetl že on musí jít do obchodu a večer jsme se pohádali tak že jsem mu dala facku a one vrátil asi 4 facky. Co mám delat. Nevím jak se s tou nevěrou vyrovnat nevím jak si mám vysvětlit jeho chování .děkuji za odpověď.
 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milý Světlanko,
omlouvám se, tento dotaz je příliš nekonkrétní – situace by si zasloužila více pozornosti. Nevěra vztah může rozložit -může to být i start k lepší kvalitě ve vztahu. Paralelní vztah, vztah velmi ovlivní. Je zajímavé podívat se na kontext celého příběhu a pokusit se odhalit toho, co se mezi vámi děje na úrovni emocí v přítomnosti.  Můžeme spolu mít psychologickou konzultaci online nebo i partnerskou poradnu online
Přeji vše dobré. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.