Nevěra

Vilma Kubešová zeptal se před 10 měsíců

 Musím napsat, že můj muž je těžce tělesně poostižený, je na invalidním vozíku. Je to lékař a je velmi inteligentní. Moc ho miluji.Naše manželství trvá 50let.  Až do objevení internetu bylo vše v naprosté pohodě. Kromě užitečných možností ovšem poskytl mému muži nejen porno obrázky a filmy, ale zejména psát a posílat do éteru své erotické povídky a hlavně seznamovat se s ženami různého věku. Dnes tráví denně několik hodin touto zábavou a já trpím jeho nezájmen o mou osobu. Z jeho strany cítím,že náš sex existuje spíše z povinnosti,ale moc mi chybí pohlazení, sebemenší pochvala , milé slovo. Na přímou otázku „zda mě ještě miluje“ znělo „ne“, ale mám tě rád. Je ke mně pozorný, v ničem mě neomezuje, mám takový dojem,že by mu ani nevadilo,kdybych si našla jiného muže Je si vědom toho,že mě potřebuje.Mně tento stav strašně trápí,nevím jak reagovat. Zatím mu vše trpím,ale sama při tom tajně brečím ,ale odejít ze vztahu pro jeho zdar. stav nechci. Pořád převažuje moje moje láska. Co mám dělat? Nevím si rady.Dělám že mi to nevadí, protože když se ohradím tvrdí, že je to jen zábava, a že ho baví,jak ženy v různých situacích reagují.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 měsíců

MIlá Vilmo,
těžko radit. Variant je několik:

  1. odejít – uznat, že tento způsob života vás nebaví a dopřejete si lepší.
  2. zůstat a uznat, že si tento život vybíráte  – tzn. smířit se s realitou, která je a sama si dopřát to, co vás potěší – odpoutat pozornost od toho, co vás trápí a dělat si své.
  3. zůstat a trápit se. 

Co si vyberete? 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.