Nevěra

Veri zeptal se před 6 měsíců

Dobrý den, 
Chtěla bych se zeptat na Váš názor. Byla jsem manželovi nevěrná, bohužel. Jsme spolu 11 let, z toho 8 manželé. Sama bych nějaké románky nevyhledávala, ale když mi začal psát kamarád, nevadilo mi to. Naopak, těšilo mě, že o mě má někdo zájem, že mi někdo píše.(Manžel si často s někým psal, vím, že v tom byly i ženy, konverzace pak mazal). Bohužel jsem to nechala dojít tak daleko, že jsem s tím kamarádem měla sexuální poměr. Z jeho strany šlo o povyražení, z mé strany o nedůvěru k manželovi, pomstu za to, že mi nevěří ( podezříval mě, že mu jsem na nočních nevěrná – jsem zdravotní sestra), a taky o to, že jsem měla pocit, že na mě někomu záleží, že se to někomu se mnou líbí a chválí mě za to. 
Manžel na nevěru přišel, už to budou 4 měsíce a on pořád neví, jestli se mnou chce být nebo ne. Samozřejmě jsem hned vše ukončila, s dotyčným v kontaktu nejsem, manželovi jsem vše vysvětlila a odprosila ho ( máme 2 děti, nechci rozbít rodinu).
Věc se má tak, že mi od té doby, co se to dozvěděl, byl nevěrný se 4 ženami a s další rádoby kamarádkou má teď v plánu jet na víkend do hor. Pak prý si myslí, že mu to bude stačit, uklidní se a můžeme zkusit spolu fungovat. V opačném případě se od prosince odstěhuje na byt. 
Co si o tom mám myslet? Je to pořád ještě pomsta? Snaží se mě znovu dostat na dno? Má smysl čekat, jestli opravdu bude chtít být doma, nebo mu rovnou říct, že to nemá smysl? Nebaví mě to už a vím, že jsem pochybila, ale toto už mi přijde hodně za čárou….
Děkuji za Váš názor a přeji hezký den. 
Veri.
 
 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 6 měsíců

Milá Veri, 
na můj vkus to přehání … jestli jsem to dobře pochopila, vůbec nepobral, že jeho chování vůči vám bylo spoluzodpovědné za vaši nevěru. 
Mno – ale jak víme – láska roste ze svobody – zkuste sama sebe narovnat do zdravé energie a dívat se na něj, co předvádí … za mne je to raněné ego … 
Narovnat se, znamená být si vědoma toho, co mu dáváte a vědět, že přežijete i bez něj a klidně se na něj podívat s láskyplným pochopením, v čem se zmítá… 
Vcelku ted je plán jasný … 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.