nevera

Gabriela zeptal se před 2 roky

Dobrý den,můj přítel je nyní ve vězení.Je pro mě vším,miluju ho už 18 let ale nyní jsme spolu druhým rokem.Měsíc po tom co ho zavřeli jsem se opila a podvedla jsem ho.Druhý den když my přítel volal tak jsem mu to řekla.,,Udělala jsem chybu,kterou si nikdy neodpustím.\’\‘ Brečím,protože svého přítele miluju a on my na 100% věřil.Co mám dělat,aby to bylo jako dřív.Poraďte my prosím,nechci ho ztratit,je pro mě vším.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Gabi,
odpustte sobě… Mám se ráda a přijímám se, i když jsem měla sex s jiným mužem …  Dát si duvěru … opřít se o lásku mezi vámi … A beruško opatrně s větou: „je mi vším..“ to je závislost … 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.