nevera-a-deti-rozvod

aldi zeptal se před 1 rokem

Dobry den, potreboval bych radu, narazil jsem na to ze manzelka me uz dlouho je neverna a podvadi mi vsude kdyz jde pracovat, (Je psycholozka) , mame 3 deti a ja jsem byl hodne nastvany , mame dum spolecne a zbyva 10 let splaceni. bal jsem odchazet kvuli deti protoze sam bych asi nemohl byt jen s detma.
V roce 2017 postoupila na potrat a kdyz jsem zjistil ze me podvai, rekla mi ze je to moje vina kdyz sla na potrat a ja jsem ji nepodporoval a ze ma PST(post traumatic syndrome) , ze me uz nechce videt, spat se mnou.
 
Cetl jsem hodne o PST a snazil jsem rozumet a podporovat a nechal jsem ji prostor , ale koukam ze ja stim uz trapim vic nez ona.
Nabidl jsem ji abychom sli na Partnersky poradenstvi ,ale nechce, a  vubec  se mnou nemluvi doma, doma skoro nic nema spolecne, mluvi se mnou jedine kdyz potrebuje pomoc s detma.

 
Kdyz nabizim spolecny vylet, porad chce jen s detma. 
Pripadam ze me manipuluje, a ja chci dostat ale nevim jak , bojim se prijit o vsechno.
Prosim o radu. 
s pozdravem
Aldi

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 12 měsíců

Milý Aldi, 
situaci je třeba přijmout tak, jak je – žena se odcizila, energie lásky od ní k vám neteče … to je pro vás krok číslo jedna – toto přijmout ….
a zvážit, jaké máte možnosti reálného fungování – spolubydlící s domluvou péče o děti? rozstěhování… ?
Jen pro zajímavost? To byl váš nápad, aby šla na potrat? 
Přeji vše dobré?
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.