Nevěra-nedokážu odpustit

Magda zeptal se před 4 roky

Dobrý den, uz je to rok ,kdy jsem zjistila ,ze me partner podvádí.Mame spolu tri male děti.do te doby fungovalo vsechno tak nějak bez partnerskych problémů,proto me to hodne prekvapilo.vubec jsem to neustala,neveru ukoncil po mesici,nevim jestli z duvodu toho,ze jsem na to přišla,nebo to ukončila ona(vdaná,dve dve deti) Nevim proc se to stalo.Tvrdil, že nikdy neměl žádný problém ať to neřeším, že to za to nestojí.  Že to nic neznamenalo, že chce jen mě a děti, že si tim je jist apod. Nicméně uběhl rok a mě se začali vracet návaly vzteku, pláče,zoufalstvi . Děti to vnímají,ja se trápím,on je protivný, nechce to řešit,dokonce dneska tvrdí, že se nic nestalo… pořád do kola…je to k zešílení. Jakoby to v sobě pohřbil a dělá,ze se nic nestalo a snaží se to tímto vyřešit i v mojí hlavě . Což moc nezabírá, spíš me to vytáčí. Nevim jak si pomoct,v návalech zlosti ho strasne nenávidím, jsem schopna na nejcnej den útočit slovně i fyzicky,on mi to samozřejmě vrací ve většině případů.Pak prijde apatie a na pár dni klid…Neubehl den,kdybych na to nepomyslela. Ja uz si ho nejsem schopna vážit, zadna jeho pozitiva neprebijou tu zradu. Myslite, ze jev šance vztah zachránit? Celý rok se snažím s tim bojovat,ale nedaří se to . On má jasno,ze to pokazil a ze se to nemelo stát a chvilku se choval opravdu tak,ze jsem mu to i verila.verim i ze je to jeho prvni zkušenost s nevěrou. On je to velmi klidný a nemluvný člověk. Vím také, že ona vyvinula veškerou aktivitu na to ,aby ho dostala(sama se přiznala v jednom telefonu, který s nim vedla a já měla tu možnost si ho zpětně vyslechnout , protože byl nahraný u něj v telefonu) Což ho neomlouvá. Nicméně nyní jde o to, že jsme spolu zůstali,ale je to strašné a asi je to jen o mě to zkousnout a už mu to nepredhazovat. Stačí maličkost,kterou neudělá,nebo se nezachová tak ,jak bych si představovala a je to vše zpět. Já jsem vždy byla všem partnerům věrná ,ikdyz příležitosti byli. Nedokážu proto najít pochopení,jsem vyčerpaná a neumím si (nám) pomoct.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.