Nevěří mi, že jsem s pubertální láskou v minulosti nespala

Psychologická, partnerská i manželská online poradna zdarmaKategorie dotazu: Partnerství a manželstvíNevěří mi, že jsem s pubertální láskou v minulosti nespala
Malička zeptal se před 3 měsíce

Dobrý den, potřebovala bych pomoc. S přítelem máme menší krizi. Nedávno mi napsal jeden můj bývalí a to jen ve stylu “ahoj” a jako věrná přítelkyně jsem to svému příteli ukázala. Automaticky mi položil otázku, jestli jsem s nim spala a i přesto, že jsem mu řekla pravdu, tak stále si myslí své… Myslí si, že jsem s nim spala, ale nechci mu to říct. Potřebovala bych poradit s tím, co si o tom mám myslet a jak mu vytlouct z hlavy ty jeho negativní myšlenky a bezdůvodnou nedůvěru. Předem děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 měsíc

Milá Maličká,
vaaaauuu – vytlouct jemu z hlavy … to asi nepůjde, což … Této větě taky nerozumím: „Myslí si, že jsem s nim spala, ale nechci mu to říct.“  
Nevím, co se mezi vámi děje. Užívejte života. 
 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.