Nevery a neduvera

Šárka zeptal se před 1 rokem

Dobrý den, s přítelem jsme spolu 6 let, v našem vztahu z jeho strany proběhli několikrat nevery, nebylo to nic jednorazoveho, ale i přes to se milujeme a chceme spolu byt nadale, jenze je tam problem s duverou a komunikaci po tech jeho neverach, casto mu to predhazuji a ma to odeme na taliri. Stejne tak on aby se vyhnul hadkam tak problemy resi prasky jako je zolpidem, tim padem neni uplne pri smyslech. Nyni zijeme oddelene ale denne se navstevujeme a jsme v kontaktu, neustale resime co s nami bude do budoucna protozte ani jeden z nas si neumi predstavit zivot bez toho druheho. Máme pro me prosim nejakou radu jak na vztahu a problemech pracovat? Děkuji Vavrikova

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Šárko,
vy sama víte, že výčitky nic nevyřeší – že byste měla situaci přijmout a milovat svého muže i s tím, že byl nevěrný a nebo ze vztahu odejít. A taky víte, že jeho chování je nezralé – což dokazuje i tím, že situaci řeší léky.  Rovněž neustále řešení toho, co s vámi bude do budoucna není konstruktivní přístup neb je to na úkor žití přítomného času, který si můžete dělat hezký. Takže z výše uvedeného vyplývá – že každý byste měl uvést do harmonie sebe – třeba ve spolupráci s psychologem – a zároveň se zastavit třeba i na párovou konzultaci. 
Ráda se vám budu věnovat.
Pokud chcete udělat pro sebe něco rovnou – může si objednat některý z videokurzů z péče o duši či vztahy – obsahuje náměty, které můžete využít. 

 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.