Neví jestli mě miluje

Šárka zeptal se před 4 roky

Dobrý večer,
jsme poměrně mladý pár. Já 20 let a přítel 21 let. Máme už krizi delší dobu asi rok a nevíme jestli nám rada odborníka pomůže. Jsme spolu 3 roky a poslední rok přítel neví, co chce. Neví jestli mě miluje a chce se mnou být. Dali jsme si pauzu a potkali se asi po měsíci. Řekl mi, že mu hrozně chybím a hodně i žárlil, ale furt neví, co cítí. Ve vztahu jsme nějaké velké problémy neměli, všechno jsme si říkali, byli jsme nejlepší přátelé a ani jsme se nepodváděli. Řekla bych, že vztah jsme měli v pořádku a ani jsme se tak často nehádali. Jediný problém byl v tom, že se mnou nechtěl bydlet, protože oba jsme šli do stejného města na školu a právě mi řekl, že neví jestli mě miluje. Vydržela jsem to rok a když už jsem konečně chtěla, aby si uvědomil, co cítí, řekl mi, že bude nejlepší, když se rozejdeme, že mě jen trápí. Rozchod jsme přesunuli na pauzu a nějak jsem doufala, že když mu dám čas, tak mu budu chybět a uvědomí si to. Zatím ví, že mu chybím, ale jak už jsem říkala neví, co cítí a jak chce, aby to mezi náma bylo dál. Zajímalo by mě jestli to má budoucnost a když to začneme řešit i s nějakým odborníkem, tak jestli je pravděpodobné, že zjistí, co cítí.
Mockrát Vám děkuji.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.