Neviem ako ďalej

Ivo zeptal se před 1 rokem

Prajem pekný deň. s manželkou si už dlho nerozumieme, ale držia nás po hromade len naše deti a vnúčence. Chcem to riešiť, ale predstava, že by som už viac nevidel moje vnúčence, čo reálne hrozí, ma od tohto činu odrádza. Aj dcéra je dosť manipulovaná manželkou… Čo by ste na mojom mieste robili Vy?

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milý Ivo, 
omlouvám se, na to neumím odpovědět – nejsem na vašem místě. Principiálně je třeba zvážit, co vám prospívá, co prospívá vaší životní energii, podívat se na sebe, čím a jak jsem ovladatelný – skutečně jsem žebrákem o náklonost dětí a vnoučat? (zkusila bych otevřeně mluvit s dcerou – jako dospělý s dospělým). 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.