neviem-ako-to-zmenit

Michaelka zeptal se před 1 rokem

Dobrý deň, už dlhodobo ma vo vzťahu s partnerom trápi jeho sebeovladanie. Nikdy neviem, čo ho nahnevá. Je ako časovaná bomba. Stačí jedna uplne normálna vec a on sa vytočí do uplneho hnevu.  Jeho výraz v tvári sa úplne zmení a je z neho iný človek. Potom len nadáva a tiahne sa to sním celý deň, a väčšinou je na mňa nepríjemný a tým, že ja som veľmi pozitívny človek čo ma stále dobrú náladu,tak mi ti vadí. Dokáže mi ovplyvniť celý deň a potom už na mňa prichádzajú depresie , pri ktorých rozmýšľamy či ho mám opustiť. Nechcem v živote takeho nervaka, neviem si predstaviť ako by sme tak vychovávali deti. Sme spolu 7 rokovy a na začiatku vôbec nemal taku povahu. to len teraz posledné 3 roky. Inak je veľmi dobrý partner. Ale toto ma veľmi odrádza.Veľa krát sme sa o tom rozprávali, a on tomu rozumie, vie že ma neovladatelny hnev. Ale nevie to ovládnuť a mňa to  od neho úplne odťahuje. Nechcem zahodiť náš vzťah. Milujem ho ale mám pocit, že sa stále viac a viac oddialujeme pre tieto jeho výlevy. Stále dookola to isté a ja potom mám pocit, zo svojho života, že je úplne negatívny a tým, že som tu sama v cz tak sa cítim veľmi opustená a nepochopená. Veľmi by som mu chcela pomoct ale neviem ako. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.