nevim

Jita zeptal se před 9 měsíců

Dobrý den.Prosím, paní Radano,napište mi upřímně svůj názor.Co by jste dělala, kdyby Vaše matka neměla ráda vaše děti? Kdyby stále uprednostnovala jiné ženy, jen ne Vás jako dceru? Kdyby Vás i vaše děti a manžela kritizovala po blízké rodině? Kdyby jste z každé situace vycházela, jako ta divná, co nechce hrát matky hru? Co by jste dělala, kdyby jste zjistila, že ke své matce už necítíte žádnou lásku? Cítila byste odcizení… Jak byste to řešila? Kdybyste chtěla žít volně, svobodně bez stresu, že zase něco řekněte nebo uděláte špatně?Co byste udělala, aby se vám žilo hezky a v pohodě ? Děkuji za radu. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 8 měsíců

Smířila bych se s tím, že je to tak. 
pořešila si sovu bolest z toho. 
A nechala vztah s mámou dost na volnáka. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.