nevím co mi je

Milan zeptal se před 10 měsíců

Dobrý den, chtěl bych se poradit, protože za posledních několik dní mi je nějak zvláštně špatně a nevím co to je. Někdy mívám takové tlaky na hrudi, bolí mě hlava, jsem nesoustředěný a dost často mám pocit, že se má něco špatného stát. Stále mám pocit silného stresu, a pořád myslím na to, že se něco špatného stane. Myslím, že to může být tím, že jsem zažil spoustu špatných věcí, jako například vyhození z práce, řešil jsem věci ohledně bydlení, stěhoval jsem se vícekrát a také hádky v rodině a tak podobně. Chtěl bych nějakou radu co mám dělat, abych se cítil lépe. Předem děkuji za odpověď.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 9 měsíců

Milý Milane,
doporučuji zastavit se, uvědomit si, to slovíčko Jsem – na to je vhodné relaxační rozjímání – naučit se techniku Focusing. Další inspiraci mužete nalézt  ve videokurzu o sebelásce a životní síle.  (když budete chtít – napište mi email – a pro vás za 1000Kč)  Samozřejmě dopřát si péči o duši i s člověkem – at se mnou či s někým, koho si vyberete, může být také podporující. 
Přeji vše dobré, 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.