Nevím jak dál

karel pokorny zeptal se před 3 roky

Dobrý den  nevím jak dál a nevím co mám dělat je to poprvé co se někomu takle svěřuji.Kdybych měl napsat vše co jsem zažil a celí život mě to pronásleduje asi bych u počítače seděl dlouho .No abych přišel k problému se kterým si opravdu nevím rady a to je umě co říct protože všechny trable jsem si řešil sám se sebou Zil jsem pět let s moji přítelkyní Lenkou  byl to doslova někdy horor někdy krásný ona měla a asi i má a bude mít problém s alkoholem  když už to opravdu něšlo odstěhoval jsem se za velkých problému protože mě nechtěla pustit. Jeji rodiče mě mnohokrát radili abych utekl já to nemohl dokázat protože ji dodnes miluji .odstěhoval jsem se do Prahy a  při koupy domu jsem se seznamil s hodnou ženskou která měla v životě smulu prvni manžel ji mláti druhej přítel ji těžce okradl protože to byla uspěšná podnikatelka z prahy  jinak pochází s Krkonoš .dum prodala a odstěhovala se do Krkonoš  k rodičum  kam mě nuti se odstehovat a najit si tam práci má 9 letou holku já mám s prvního vztahu holku 12 a kluka 9 ty děti se maji moc rádi a chtějí abychom byli rodina a já si vzal Petru  Petra je opravdu moc chytrá jednak ing a dále studuje baví jí to  bude zni učitelka matematiky fizky a ani nevim ještě čeho.Ale problem je v tom že Lenka se dala dohromady má práci  je zní zase ta holka kterou jsem ji potkal před šesti lety uplně mě vyrazilad  dech máme se dál rádi a  víme že k sobě patříme  když mě napsla  že si našla noveho přitele a stalo to za prd a dvakrat snim spala uplně mě to zlomila brečel jsem  nešlo to zastavit  Já žiju s Petrou rok jak jsme se seznamili  podařilo se že byla těhotná i když mě vypravěla  že to není možné boužel o miminko jsme přišli  ale dal spolu jsme planujeme budoucnost ale já vím že mám Lenku moc rád ale když opustím Petru ublížím ji dětem všem  i má mama řikala že Petra je poklad at se ji držím ale já nevím co mám dělat krom toho  mám spoustu jinejch starostí  a už jsem měl naznak mrtvice ted mě čeká vyšetření srdce atd  nevím co mám dělat jsem ve slepé uličce a dokonce jsem začali pit bojim se kam to vše spěje nebudu lhat měl jsem i myšlenky zastřelit se  a to nemužu mám dvě děti a nemužu  je tu nechat  meho Tatu zabili na bulovce bylo mě 17 let dnes je to už 21 let a ani čase jsem se stim nesrovnal ..Třeba je to blobst že vám takle pišu nevím  třeba mě oradíte protože já absolutně nevím jak dál  děkuj Karel
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.