nevim-jak-dal

Martina zeptal se před 2 roky

Dobrý den, nevím jak dál. Mám syna 28 let a před 4 lety si pořídil partnerku. Silnější postavy a ze sociálně slabší rodiny. Myslela jsem si tak bude skromná. A ne. Před 2,5 lety prasklo, že syn seká dluhy a je to tak zlé, že se dostal do dluhové spirály. Kontaktovali jsme dluhovou poradnu a právníka. ˇuspěšně proběhla insolvence a uf oddechli jsme si. Bohužel ne na dlouho po půl roce přítelkyně otěhotněla a s narozením malé došli peníze. Obyčejný člověk by vyšel ale princezna musí mít kočárek a dvě boudičky na výměnu, vše nové nic z druhé ruky. A obrovské množství oblečení a asi 10 tery botičky nike. Kdykoli si pískne syn si bere volno a dovolenou, kterou už má v srpnu vyčerpanou a má problémy v práci. Ale když mám připomínku vylítne a brání tu svojí princeznu. Mockrát jsem se nabízela, že pomůžu, pohlídám, ale ona chce malou jen pro sebe a chce aby jí u všeho asistoval pouze syn. Teď už začíná dost přituhovat . Bojím se o syna. že pod tímto tlakem insolvenci nezvládne a bude malér a přijdeme i o malou. Ale posílat jim peníze, když jen rozhazují nechci. Jsme normální rodina s běžnými příjmi a na všechno si musíme ušetřit a oni to rozháží za výlety a hovadiny. Já peču dorty akrásné, nabízím že ho vnučce udělám samozhřejmě jako dárek a ona že ne a utratí za hnusný dort 3 000,- Přitom smrdí korunou a ještě si dovolí říct, že já nedávám lásku jen peníze. Dávame vnoučetúm k narozeninám 2 000,- a ptala jsem se jestli chtějí peníze nebo něco koupit. Chtěli peníze. Tan dort co jsem jim nabízela by byl místo bonboniéry né místo těch peněz. Co dělám špatně? Děkuji za odpověď Martina

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.