Nevím, jak dál..

Kamila zeptal se před 1 rokem

Dobry den,
ocitla jsem se opet v takove nelehke situaci z ktere nevim, jak ven. Mela jsem pritele s kterym jsme byli 5 let, za tu dobu se toho u nas opravdu stalo hodne. Pres neveru z obou stran, po ruzne neschody s holkama, posilani fotek, zkusili jsme spolu i bydlet a bylo to moc fajn. Ale vzdy kdyz se objevila nejaka vec, treba ze jsem zjistila ze si pise s jednou holkou a neni to jen v kamaradskem stylu, tak misto toho abych si to nechala nejak vysvelit tak jednam unahlene a nenecham si nic vysvetlit a rozchazim se s nim. Ale on nikdy se nasnazi to nejak mi vysvetlit, ale pak vzdy casem vidime oba jak jsme se meli zachovat. Rozesli jsme se asi takhle uz 4x za tu dobu co jsme spolu. Ted naposledy jsme nebyli v kontaktu rok a byli jsme od sebe, nejak jsme pred par dny na sebe narazili, zacali si psat a vidat se. A priznali jsme si navzajem, ze kdyz jsme si zkusili nekoho najit, nebo s nekym byt jinym, tak to proste neslo, ze jsme meli jakoby oba zmrzle srdce a nedokazali jsme se zamilovat a ze porad k sobe neco citime. Pripada mi, ze za ten rok jsme se oba nejakym zpusobem zmenili a urcili si co chceme a jak se ve vztahu maji lidi k sobe chovat. On by to chtel zkusit se k sobe opet vratit a ja mam z toho strach, bojim se zklamani. A rikam si, v cem by to bylo jine nez pred tim. Jako kdyz jsme se rozesli uz tolikrat, tak tam asi je neco spatne, co oba nedokazeme videt. 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Kami,
chápu … důležité je, jak se partner staví k věrnosti a jestli v tom máte shodu … jak se stavíte k oddanosti ve vztahu … pohledejte něco o trojjedinosti lásky… promluvit o tom, co jeho vede k jiným ženám mimo vztah… třeba i u psychologa (nejlépe on následně individuálně) 
přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.