Monika zeptal se před 1 týdnem

Dobrý den.Manžel dal starý PC adminovi cca před 1 rokem,který mu poskytl informace o mé komunikaci bankovním účtu a na něm půjčku o které jsem mu neřekla….intimní život nemáme 5 let komunikace nulová ,když jsem potřebovala brýle musela jsem si od něj půjčit jako na vše…tak jsem si to zařídila po svém což je špatně vím.Před 3 měsíci se mnou začal hrát podivné hry.Vše co jsem psala kamarádkám sestře a dceři jako by věděl…čeho se bojím nejdříve ,že má jinou…začal se vonět,služební cesty,pak že si staví hnízdo začal jezdit okolo mne se dřevem když jsem si domluvila schůzku s kamarádkou na místě ,potom vozil týden 2 klíče od auta ptala jsem se vždy mi říkal že jsem schizofrenik,že to není pravda….doma mi montoval různé krabičky ,magnety,protože věděl že si myslím že mě snad sleduje i doma….abych s tím letěla někam na policii což by mě snad skutečně odvezli a byla by to nejjednodušší cesta získat syna13 let,kterému najednou kupuje drahé věci PC za 70tisíc….takže ví čeho se bojím nejvíce….stále vyhledává na internetu pro něj drahé kolo,hodinky ,druhý monitor k PC…V červnu jsem byla na operaci štítné žlázy a ve svém vyhledávání na tel.jsem našla psychiatrické onemocnění po operaci štítné žlázy…. Už opravdu nevím kudy kam…neustále hledá můj telefon (našla jsem si firmu co se zabývá odpo.mobilu)budu posílat….děkuji předem za radu…

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.

Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.