Nevím si rady

Daniela zeptal se před 3 roky

Dobrý den, mám dcreu je jí 20 let je vdaná. Její manžel je starší 36,a mají spolu 3 letou holčičku. V jejich manželství dochází k fizikym útokům před vnučkou hádky vyvolává dcera a děje se to před vnučkou, malá tím hodně trpí říká mi že nechce za maminkou a chce být se mnou vše je nahlaseno na ospod. Dcera má psychické problémy již od 13 let kdy docházelo k sebepoškozovani a nyní je agresivní a pije skoro denně alkohol což jí v agrwsivite jen pomáhá nevím už co s tím podle ospod to není důvod k odebrani dítěte i když ona vyhrožuje že malou zabije a několikrát už i svého manžela napadla nožem, policie k nim jezdí i 5 krát za noc ta malá v tom žije. MÁ stanovenou diagnózu porucha v chování ještě když byla nezletila teď si myslíme že je to porucha v chování copak takový člověk může vychovávat dítě? 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.