Nevím si rady

David Hradec zeptal se před 4 roky

Kdybych se měl rozepisovat o mém chování jenom k ní. Bylo by to na dlouhý dialog s jakoukoli osobou. Ona je jediná osoba, ke které se neumím chovat. Začalo to jednou chvíli, kdy jsme se neovládl a bezdůvodně  na ni zařval. Od té doby to jelo z kopce. Každou omluvou se vytracela důvěra a omluva už prestavala mít svůj pravý smysl. Teď jsem hluboko pod ledem a prý je to semnou pořád stejné. Nedokážu se prý změnit, tak abychom spolu alespoň promluvili. Bavíme se jen o tom jak moc jsem udělal chybu. Jak si to neuvědomuju a nic pro to nedělám. Vím, že se trápí. Trpí, bolí ji zrada z mé strany. Chybím ji takový jaky jsem byl, ale jak se do toho dostat zpět? Každým pokusem o nápravu jsem jen přihodil do ohně. Dává mi to sežrat, už mi nevěří ani nos mezi očima. Prý si neuvědomuju význam věty „mám tě rád„. No a s čím vlastně potřebuji pomoci? Žádám o odbornou radu. Zbrojím proti sobě v sobě samotném. Vyčítám si to a lituju se, bolí to. Vím jak moc jsem ji ublížil. Chci to hrozně moc zpět. Ale nějak nevím kde je chyba. Je to asi v hlavě. Jenže, co mam dělat, aby to bylo jako dřív. Co si říct, jak se chovat, jak na sobě pracovat, aby to mělo nějakou odezvu, abych se nechoval jako úplný vůl. Mám to v hlavě půl roku a říkám si, že se tak už chovat nebudu, že budu lepší, ale je to pořád stejný. Nedokážu si to uvědomit.
Předem děkuji za odpověď. 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.