Nevím si rady

Kateřina zeptal se před 2 roky

Dobrý den,
před 8 měsíci mi zemřel partner. V poslední době se u mě začínají ozývat fyzické potřeby. Vím že svého partnera budu milovat ještě dlouho a jsem rozumně uvažující člověk. Proto jsem zvažovala nějaké nezávazné seznámení. Ale když si jen představím, že by na mě sahal někdo jiný než můj partner, dělá se mi nevolno a mám pocit nevěry. I přesto se však fyzické potřeby hlásí ke slovu. Sebeuspokojení moc nepomáhá. Nevím si se sebou rady. 
Prosím poraďte mi co mám dělat.
Velice Vám děkuji za pomoc

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Kateřino,
lásku v srdci si k němu můžete samozřejmě nechat. Žít tady a teď je však třeba – vy jste neumřela … dělat tu hezky sobě i třeba někomu dalšímu, kdo s vámi bude chtít vyměnovat hezké … Tak jak jste mi téma popsala, doporučuji se objednat na léčebnou meditaci (1-3) 
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.