Nevím si rady jak zacit

Bóbulé zeptal se před 2 roky

Dobrý den potřebovala bych nějakou radu. Nevím co mám dělat.
První věc že si myslím že jsem byla jako malá sexuálně zneužít svim bratrem. Abych pravdu řekla je mě 26, trictvrte života jsem to v hlavě nijak neměla, nemyslela na to ale v nějaké části jsem si to uvědomovala, myslela si.. No spíš nevěděla jsem jestli je to pravda nebo si to jen myslím. Mám v hlavě útržky vybavuji si co se dělo. Ale tak nějak si „myslím “ že to s mojí psychyku, se mnou nic neudělalo protože jsem stále nezvedala zda je to opravdu pravda. S bratrem jsem měla jako starší 15+  pěkný sourozenec vztah.  Teď nedávno se mi stala jedna věc která mi úplně připomněla stav mysli… Jako by došlo ke stejně situaci ale úplně s někým jiným. Prostě takové to vytěsnění z hlavy.
Osahaval mě a snažil se se mnou mít fyzicky kontakt „tchan“. Když k takové situaci došlo, byla jsem jako v tranzu jako bych se nemohla hýbat, nic říct, nic udělat až když se chtěl líbat utekla jsem.. zůstala jsem v šoku, nervy mi pracovali . Byla jsem u tchyne se synem a musela jsem tam zůstat v bytě s ním, ona byla zrovna v práci.
O pár dní později jsem nechápala že to se mnou nic neudělalo přitom jsem z toho úplně háji. Úplně jsem na to přestala myslet, když jsem ho viděla jako by se nic nestalo před rodinou. Jako by se doslova nic nestalo a úplně mi to připomenu tu situaci v dětství a jsem si jistá že je to pravda.  Fungují dal, jsem normální. Nevím?
Ale určitě psychycky v pořádku nejsem. Nevím zda je dobře že takhle moje psychyku zafungovala. Jestli to se mnou později něco neudělá. Nejvíce mě své že nijak nedokážu zareagovat, razantně. Cejtim se tak slabá…
Příteli jsem o tom ani neřekla. Protože je více důvodu. Ale teď na tom finančně nejsme dobře,,  a on tchán přijel ze by nám udělal nákup jestli chci přítel u toho a rist to myslím by byla urážka jak pro tchana tak by chlap koukal… Protože on je celkem při penězích tchán… Ale mě než jsem odpověděla trvali alespoň 30 vteřin a zasek. Souhlasila jsem… Ale taky v nervech jsem jela a nakupoval. Anasledne potom opět osahavani atd… Vlastně jen to ale i tak. Cítím se hrozně. Přítel si neuvědomuje  že už mu není 20a nikdo by  nemusí nic nám kupovat… Ale když je ta krize  tak je rád že rodina mamky pomůže ale za jakou cenu? A tohle už nedám., proč není v mě povaze se bránit. Byla jsem jiná v podobných „“ situacich“ když řeknu upřímně šlo o drogy. Nikdy životě jsem jsem se nesnizila tak daloko jako je poklemani na stehno a nazdar!!
Mám chuť vyhledat odvornou pomoc, chci vyhledat odbornou pomoc, vím že už je to mimo mě hranice…,. Alekohem a nějakým zapomenutí v mě paměti to řešit nechci.
Zároveň se nemam komu svěřit, s první a druhou záležitosti kamarádce ale tohle uz je. Moc. To už je jak něco za neco a nechci… Nechci to takhle takže mi prosím řekněte. Můžu jít za o vodním? A co mám ric abych nemusela dalšímu říkat tolik a nebo jitprimo na psych. Amb.
Ještě dále podotýkám.
Moje máma má diagnozu paranoidní schyzofrenii . Bojím se abych se nedopracovala tam kde je ona.
Piju alkohol, brala jsem dogy, tráva málo, pervitin od 4 dny pravidelně 3 roky, teď 4 roky nic. Teď jen alkohol jak chci.
Tak prosím co mám dělat? kam si zajít?? K praktickému lékaři?? a co říct?? Nechci jen tak na psychynu.  Potřebuji poradit.. Mám si zajít za praktickým a ten mě doporučení dá, ale zase mu nechci vše vysvětlovat proč a jak… A co a tak
Děkuji Moc za odpověď.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.