nevyresey-vztah-s-otcem

Martina Málišová zeptal se před 4 roky

Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jaká jsou práva otce dítěte.. Máme 5 letou dceru a otec má pocit že pro ni dělá jen to nejlepší, ale já jsem jiného názoru. Otec co půl roku dával návrhy k soudu na střídavou péči..trvalo to cca 3 roky.Behem toho na mě podal trestný oznámení (bez důvodu), oznamoval mě na Ospodu a dělal zle. Konečně docílil svého a má střídavou péči. Problém je takový, že dcera k němu moc nechce a dvakrát před ním utekla. Nadával mi že jsem zlatokopka,že jsem neschopná, sobecká, očkuji ji proti němu a další slova a to vše v přítomnosti dcery. Otec měl dodržovat dcery klidový režim z důvodu nachlazení a to se nestalo naopak ji vzal na trampolínu,kolo a koupil ledovou tříšť..po týdnu sem z dcerou skončila v nemocnici na hospitalizaci s křečemi břicha,kde mě druhý den střídal cca na hodinu a půl neboť jsem musela jet domů pro osobní věci, po návratu zpět mi řekla zdravotní sestra že je musela 2x upozornit na chování neboť dělali vyrval a nechal dceru dělat stojiky s kanylou v ruce. Neni to poprvé a mám strach o dítě..podle mě je nedbalí a nehledí na zdravotní stav dcery. Zajímá mě zda jsou opravdu práva otce nadřazený nad zdraví dítěte? Vyrůstal bez otce a tímhle si kompenzuje své dětství… Ospod mi dal za pravdu, ale nemůžou s tím nic dělat ,nedělá nic protizákonného.   Děkuji za odpověď Martina

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.