Nezvladatelné 6 létě dite

Lenka Jarinova zeptal se před 4 roky

Dobrý den potřebuji radu ohledně nezvladatelného syna.syna mám v péči,otec syna má sudy týdny o víkendu.otec bydlí s rodiči(přes 70 let).syna posílají proti mě,syn ubližuje mladšímu brachovy,je zlý,ubližuje,nezvládá běžné běžné veci(hygiena,,úklid hraček,nepomáhá apod ).u otce který tráví čas s rodiči je synovi vše dovoleno,naopak někdy syn ubližuje i jim.nedavbo po dědovi,babičce házel kameny,dědovi vlezl do auta s kterým popíjel,dědovi venku ujel na kole vrátil se k babičce domu zatímco děda ho hledal po sídlišti a byl nešťastný.nakonec dostal vynadano děda,že ho neuhlídal.s otcem dítěte bohužel není domluva,nikdy neměl se synem jediný problém dle otce je syn hodný a poslouchá.kazdych 14 dní co od otce syn přijede strašně křičí,neposlouchá,neumí mluvit,bez důvodně bouchá,podkopává nohy,nadává sprostě,ničí mu hrackybráchovi.pro syna bohužel není žádný trest nic na něj neplatí.kdyz dostane na zadek tak naopak se ještě tomu směje.s manželem má syn dobrý vztah,ale sennou bohužel ne díky tomu,že ho bývalý partner(otec syna)posílá proti mě,aby mě zlobil,ubližoval apod.uz si s ním nevím rady se prosím o radu.dekuji Jarinova

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.


Online semináře a lekce

Nově v nabídce naleznete online semináře - unikátní multimediální lekce, naprosto konkrétní návody a inspirace.