N&F

Nikola zeptal se před 2 roky

Dobrý den , v 2018 se my narodil syn , bouzel s jeho tatínkem nám to nevyšlo a tak jsem jako samoživitelka na vše sama , ale můj otec neusle při nějaké „své ,, příležitosti mi to neuděláte přihazuje no spíše není den kdy bych to neměla na talíři že malej se neměl narodit atd. prostě samé negativní energie , nic jiného neposloucham to jak mne jen ponižuje , před návštěvou nebo na soc. Sitich se označuje za milujícího dědečka ale přitom to tak není , jelikož jsem měla problém se zády a musela mne odvést sanitka tak sem nakonec ještě dostala vynadáno že jsem tam byla dlouho a žení moje chůva , přitom malého vůbec nehlídá ani mi nikdy nějak s ním nepomáhal , momentálně je u mně protože si zařizuje nové bydlení ale pořád u mne slyším jen jak je vše špatně , ostatní okolo už mi tvrdí že se nechová jako můj otec a dědeček ale že se semnou baví jako kdych byla jeho žena , já už si přijdu opravdu bezmocná a fakt nevím kudy kam :-( tím jak jsem na vše sama mi to ani neprilehcuje , Synovi budou příští rok 3 roky takže je teď v takovém tom věku kdy prostě zkouší co může a je pravda že i on je velice nervózní a když tady je otec tak je i více takový no že prostě neposlouchá , zajímalo by mně jak uklidnit syna když se vzteká, a hlavně moje psychika už začíná být na nule :'( 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Niki,
chápu náročnost situace… jakpak se stalo, že žijete s otcem a jestli dobře chápu, tak u vás?  Tak máte snad brzkou naději, že s vámi již brzo žít nebude…. rozstěhování s otcem každopádně doporučuji a to, co nejrychleji…  Pro psychickou podporu doporučuji osobní konzultaci s meditací na pocity bezmoci a méněcennosti … pravděpodobně bude vhodné řešit vztah s otcem i kvůli dalším vztahům s muži.
Přeji vše dobré.

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.