Noční můry

Kristýna zeptal se před 2 roky

Dobrý den, s manželem jsme spolu 3 roky. Před rokem byl divný, schovával si telefon, všude ho bral s sebou, byl ke mě chladný. Nedalo mi to a když zapomněl notebook doma, podívala jsem se mu na Facebook. Bohužel jsem zjistila, že si píše erotické zprávy s mojí matkou a plánovali sex. Už předtím jsem si všimla, že se na sebe dívají jinak a moje matka vyzývavě (střídá chlapy). Když jsem jim řekla, že vše vím. Oba tvrdili, že to byla jen hra a muž, že by to nikdy neudělal. Omezili jsme styky. Ale už rok se mi o tom minimálně jednou týdně zdá, zdá se mi jak mě podvádí a přímo jak mají pohlavní styk. Nemůžu to dostat z hlavy. Pokaždé když muž vezme telefon do ruky jsem nervózní jestli si s někým nepíše erotické zprávy. Jak se toho strachu a snů zbavit? 

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 2 roky

Milá Kristy,
jak z blbýho filmu, žejo… asi by to stálo za spolupráci s psychologem, jak individuálně tak aspon jednou společně… viděla bych to na léčebné  meditace a uzdravit pocity, které se kolem toho ve vás objevily a potlačily…
Když budete chtít, mužeme se domluvit na spolupráci – vidím to tak na pět setkání.

Jak se objednat

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.