Nový partner, rozvod

Sandra zeptal se před 2 roky

Dobrý den, s manželem jsme spolu 8 let, máme dvě děti (6let a 15 mes), kríze téměr vždycky, alkohol, odmlouvání, ponižování na veřejnosti, žádné společně výlety a spousta dalších nepříjemnosti, které jsem jednou chtěla řešit sebevraždou. Nikdy mě ale nehodil. Byla jsem v manželské poradně před 3 lety sama, pak byl i on, již je abstinent, chování pretrvávalo. Teď mám ráda někoho jiného, manžel o tom neví. Přítel mě miluje, známe se 17 let. Miluje moje deti, snesl by jim i mě modré z nebe, jenže manžel se ale změnil. Řekl že mě miluje a je na mne hodnej. Nevím co teď dělat. Jak řešit rozchod, hledám si podnájem, ale nevím jestli je to dobrá cesta. Synovi to bude jedno, výpravi cizím lidem, že je na nás tatínek zlej. Děkuji za radu.

1 Odpovědi
Mgr. Radana Rovena Štěpánková Personál odpověděl před 1 rokem

Milá Sandro,
vždy to bude bolet – musíte přijmout zodpovědnost za následky svého rozhodnutí … 
Zarazila mne věta, že syn říká, že je tatínek na vás zlej … 
přeji dost lásky a síly všem zučastněným 
 

Potřebujete více pomoci?

Po internetu poskytuji všeobecné informace. Při osobní konzultaci jsou informace k Vaší osobě zcela konkrétní. Potřebujete-li dohovořit osobní konzultaci nebo online konzultaci s psychologem, neváhejte mne kontaktovat.


Vlastní dotaz

Vlastní dotaz můžete položit v mé online poradně. Přečtěte si přečtěte pár bodů, co tam uvádím ... ať máme podobná očekávání. Pokud chcete odpověď nebo konzultaci na míru, neváhejte mne kontaktovat.